Persoonlijk financieel en deskundig advies! Daar staan we voor!

Je wilt goed verzekerd zijn, maar niet meer betalen dan nodig. Albers assurantie-adviseurs helpt je graag met het kiezen van de juiste dekking.

Maak kennis met ons fantastische team en ervaar onze bevlogenheid en betrokkenheid!

Koffie staat klaar!  

Angela Steur

Medewerker Front-office & Schade

T: 035-6945142

E: a.steur@albers.nl 

Linda Woltman

Medewerker Front Office

T: 035-6945142 

E: l.woltman@albers.nl

    Wendy Blaauwgeers

    Management Assistente

    T: 035-6945142

    E: w.blaauwgeers@albers.nl

    Bob van den Berg

    Commerciëel Directeur & Hypotheek Adviseur

    T: 035-6945142

    M: 06-51433421

    E: b.vandenberg@albers.nl

    Wim Sluiter

    Hoofd Binnendienst Assurantiën

    T: 035-6945142

    M: 06-53620992

    E: w.sluiter@albers.nl

    Sandra Guijt

    Medewerker Front-office

    T: 035-6945142

    E: s.guijt@albers.nl

      Raymond Woltman

      Assurantie Adviseur

      T: 035-6945142

      E: r.woltman@albers.nl

      Gré Kos

      Medewerker Front-Office

      T: 035-6945142

      E: g.kos@albers.nl

      Mirjam Dekker

      Medewerker Back-office

      T: 035-6945142

      E: m.dekker@albers.nl

        Meral de Jong

        Boekhouder

        T: 035-6945142

        E: m.dejong@albers.nl

        Mark Albers

        Algemeen directeur

        M: 06-53358655

        T: (makelaardij) 035-6991188

        E: m.albers@albers.nl

        Persoonlijk en deskundig advies

        Wij hebben jarenlange ervaring op het gebied van zakelijke en particuliere schade- en zorgverzekeringen. Je mag van ons dan ook verwachten dat wij de markt goed kennen en de ontwikkelingen op de voet volgen. Of je nu particulier bent, een eenmanszaak hebt of verantwoordelijk bent voor een onderneming met werknemers. Het is van groot belang dat je goed verzekerd bent.

        Wij helpen je graag met een afgewogen advies. Wij nemen je de zorg voor uw verzekeringen graag uit handen zodat je zorgeloos verder kunt.

        Onze particulieren klanten kunnen op elk gewenst moment hun verzekeringspakket inzien en wijzigen op een beveiligd deel van onze website. Ook kun je online schademeldingen doen. Onze eigen schadeafdeling handelt de schade snel professioneel af!

        Albers assurantie-adviseurs staat voor partnerschap, professionaliteit en betrouwbaarheid. Als onafhankelijke assurantiebemiddelaar werken wij samen met nagenoeg alle aanbieders van financiële diensten. Ons advies is objectief en gebaseerd op jouw specifieke situatie. Nu én met oog op de toekomst.

        Afspraak met een specialist

        Wil je meer weten over onze producten en diensten? Maak gerust een afspraak. De koffie staat klaar.

         

        Direct een afspraak maken  

        Waar kun je ons vinden?

        Heb je vragen over een van onze diensten of heb je een reactie of opmerking voor ons?

        Dan kun je contact opnemen via onderstaand contactformulier. Je kunt ons natuurlijk ook bellen of even langs komen op ons kantoor. 


        Albers assurantie-adviseurs 
        Prins Hendriklaan 10
        1404 AT Bussum

        E: info@albers.nl

        T: 035 - 694 51 42